Erasmus+ projekt II
ERASMUS + PROJEKT II
Już wkrótce rekrutacja do kolejnego projektu europejskiego z akredytacji Erasmus+!
Przed nami mobilność edukacyjna do Grecji, realizowana w ramach programu Erasmus+. Kto może wziąć udział? 21 uczniów z klas VII, dla których już wkrótce ruszy proces rekrutacji. Zachęcamy wszystkich, także uczniów z mniejszymi szansami, którzy z różnych powodów mają trudniejszą sytuację.
Co będziemy robić?
Będziecie pracować jak młodzi badacze: poprowadzicie obserwacje przyrodnicze w terenie, udokumentujecie krajobraz i środowisko, przeanalizujecie, jak człowiek wpływa na przyrodę, porównacie naturalne środowisko Polski oraz Grecji i nauczycie się współpracy w j. angielskim z greckimi uczniami.
Dlaczego warto?
Bo zobaczycie piękny kawałek Europy, dowiecie się, jak dbać o nasze wspólne dobro, czyli o Ziemię, narażoną dzisiaj na wiele zagrożeń. Poznacie europejskich przyjaciół i kolebkę europejskiej demokracji. Będzie też dużo słońca, które daje naturalną energię do działania. Jeśli macie naturę podróżnika, który lubi uczyć się przez doświadczenie – musicie skorzystać z tej niezwykłej okazji!
Już wkrótce podamy Wam szczegóły dotyczące kryteriów i procedury rekrutacji.
Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.
Nr projektu: 2025-1-PL01-KA121-SCH-000320284

