• SPORTOWE ZMAGANIA NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM

   • W dniu 1 grudnia 2023 r. w Szkole Podstawowej w Sieniawie po raz kolejny odbył się Turniej Mikołajkowy pod hasłem: „PIL MLEKO – BAW SIĘ Z NAMI”, w którym uczestniczyły reprezentacje  klas edukacji wczesnoszkolnej i oddziałów przedszkolnych. Otwarcia Turnieju  dokonał Wicedyrektor Szkoły Leszek Buniowski, który w kilku słowach skierowanych do uczestników wskazał na cele organizowanego turnieju:
    -  promocja spożywania mleka i jego przetworów
    -  wpływu aktywności ruchowej na zdrowie fizyczne i psychiczne.
    Zwrócił  uwagę na bardzo ważne miejsce mleka i jego przetworów w codziennej diecie ucznia. Uczniowie klas 0 – III sprawdzali swoje umiejętności w konkurencjach sprawnościowych przygotowanych w formie zabaw.
    Uczestnicy Turnieju rywalizowali w zabawach: „ Sztafeta”, „Zamiana piłek”, „Bieg w workach”, „Dodawanie skoków”,   „Rzuty do kosza”,  „Bieg z szarfami”, „Strzały na bramkę”.

    Sportowa rywalizacja wyłoniła zwycięzców :

    Oddziały przedszkolne – bez klasyfikacji – zwycięzcy oddział  0 A, 0 B, 0 C

    KLASY I – I miejsce klasa I A

    KLASY II -  I miejsce klasa II C

    KLASY III -  I miejsce klasa III A.

    Oddziały przedszkolne oraz zdobywcy I miejsc w rywalizacji klas I - III otrzymali z rąk Wicedyrektor Doroty Gancarz – Pich pamiątkowe puchary. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej zabawy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • liczba odwiedzin: 669