• Stypendia za rok szkolny 2022/2023

    • „WIEDZA TO DROGOCENNY SKARB ...”

     STYPENDIA IM. KAZIMIERZA MICHALSKIEGO ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE LUB WYBITNE OSIĄGNIĘCIA

     Po raz dwunasty Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Sieniawie przyznało uczniom i absolwentom stypendia im. Kazimierza Michalskiego za bardzo dobre wyniki w nauce lub wybitne osiągnięcia.  

     Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 1 grudnia 2023 roku. 84 uczniów, którzy w roku szkolnym 2022/2023 spełnili warunki uprawniające do otrzymania stypendium – średnia ocen co najmniej 5.00 i przynajmniej bardzo dobre zachowanie - zostało uhonorowanych podczas ceremonii, która odbyła się w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie. Zgromadzeni goście mogli podziwiać dumnych uczniów i ich rodziców kiedy z rąk Prezesa Stowarzyszenia Pana Krzysztofa Kolasy oraz Pani Małgorzaty Pisarczyk odebrali gratulacje i dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium.

     Stowarzyszenie wspiera zdolnych uczniów dla których nauka to jedno z ważniejszych życiowych zadań. Wiedza to inwestycja w przyszłość, to zasób, którego nikt nie będzie w stanie człowiekowi odebrać a pomnażany może przynieść ogromne korzyści, zarówno te finansowe jak i znacznie ważniejsze takie jak poczucie własnej wartości i samodzielności.

     Życzymy dalszych sukcesów!

 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • liczba odwiedzin: 203