• Stypendia za rok szkolny 2020/2021

        • „WIEDZA TO DROGOCENNY SKARB …”

          STYPENDIA IM. KAZIMIERZA MICHALSKIEGO ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE LUB WYBITNE OSIĄGNIĘCIA

           

          Po raz dziesiąty Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Sieniawie przyznało uczniom i absolwentom stypendia im. Kazimierza Michalskiego za bardzo dobre wyniki w nauce lub wybitne osiągnięcia.

          Ze względów pandemicznych, mając na uwadze zdrowie i życie uczniów oraz ich najbliższych, zwłaszcza najstarszego pokolenia, uroczystość wręczenia stypendiów planowana na 3 grudnia 2021 roku, został odwołana. 70 uczniów, którzy w roku szkolnym 2020/2021 spełnili warunki uprawniające do otrzymania stypendium, zostało uhonorowanych na terenie szkoły w małych, klasowych grupach. Z rąk Prezesa Stowarzyszenia Pana Krzysztofa Kolasy oraz Dyrektorki Szkoły Pani Jadwigi Majcher odebrali dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium.

          Członkowie Stowarzyszenia pragną wszystkim stypendystom pogratulować tego, że potrafili przekuć talent i pracę w sukces. Wiedza to inwestycja w przyszłość, to niezbywalny prezent który uczniowie sami sobie zafundowali. Pragniemy wspierać uzdolnionych uczniów i ich motywować, dlatego o stypendium mogą się także ubiegać uczniowie, którzy w konkursach, olimpiadach przedmiotowych lub współzawodnictwie sportowym na szczeblu wojewódzkim uzyskali tytuł laureata lub miejsca I-III, ogólnopolskim uzyskali tytuł laureata lub miejsca I-V albo zakwalifikowali się do szczebla międzynarodowego i godnie reprezentowali naszą szkołę.

          Za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021 stypendia otrzymali:

          Wykaz uczniów, którzy otrzymali stypendium naukowe
          za rok szkolny 2020/2021

           

          L. p. Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
          1. Janusz Zuzanna IV a 5,42
          2. Kolczak Aleksandra IV a 5,25
          3. Niemiec Filip IV a 5,00
          4. Niemiec Wojciech IV a 5,08
          5. Pytel Igor IV a 5,50
          6. Dziki Julia IV b 5,75
          7. Litwa Maja IV b 5,33
          8. Litwa Alicja IV b 5,25
          9. Grabowiec Szymon IV b 5,17
          10. Wawrzaszek Maciek IV b 5,00
            11. Wolanin Kacper IV b 5,00
          12. Ciurko Julia V a 5,08
          13. Korszniak Natalia V a 5,15
          14. Filip Młynarski V a 5,08
          15. Nowak Dariusz V a 5,23
          16. Ogryzek Julia V a 5,08
          17. Ogryzek Milena V a 5,08
          18. Zytek Martyna V a 5,15
          19. Gąsiorowska Martyna V b 5,00
          20. Ożga Laura V b 5,08
          21. Solska Klaudia V b 5,15
          22. Stańko Karolina V b 5,23
          23. Świąder Anna V b 5,46
          24. Woś Laura V b 5,00
          25. Barabasz Damian VI a 5,31
             26. Capłap Aleksandra VI a 5,15
             27. Małek Maciej VI a 5,08
             28.                    Kolczak Sara VI a 5,08
             29. Piróg Piotr VI a 5,23
             30. Stawarska Zofia VI a 5,15
             31. Szykuła Igor VI a 5,23
             32. Tasior Iga VI a 5,54
             33. Terech Emilia VI a 5,08
             34. Sęk Filip VI a 5,00
             35. Dyrda Paulina VI b 5,15
             36. Korchowiec Aneta VI b 5,46
             37. Mazurek Zuzanna VI b 5,23
             38. Pisarczyk Lena VI b 5,54
             39. Rudzińska Zuzanna VI b 5,00
             40. Michał Jarosz VI b 5,15
             41. Majcher Konrad VI b 5,00
             42. Piotr Nagórny VI b 5,15
             43. Bartuś Sebastian VI c 5,38
             44. Chamik Andżelika VI c 5,62
             45. Kapka Kamila VI c 5,31
             46. Kmieć Michał VI c 5,31
             47. Mączka Emilia VI c 5,46
             48. Michalski Szymon VI c 5,23
             49. Nicpoń Maciej VI c 5,15
             50. Magdalena Pigan VI c 5,15
             51. Siedlarz Sandra VI c 5,08
             52. Skowron Mateusz VI c 5,42
             53. Bartuś Patryk VII a 5,21
             54. Kolczak Paweł VII a 5,43
             55. Korchowiec  Karina VII a 5,07
             56. Raganowicz – Macina Karolina VII a 5,00
             57. Sroka Bartosz VII a 5,36
             58. Stawarz Jagoda VII a 5,14
             59. Karol Janusz VII a olimpiada
             60. Rusinek Wojciech VII b 5,00
             61. Wojtasik Piotr  VII b 5,21
             62. Budzyń Mateusz VII c 5,14
             63.                 Majcher Kacper VII c 5,07
             64. Myszor Maksymilian VIII a 5,00
             65. Staniak Julia VIII a 5,33
             66. Sznaj Oliwia VIII a 5,11
             67. Michał Pieniecki VIII a olimpiada
             68. Rostowski Mikołaj VIII b 5,20
             69. Żemła Monika VIII b 5,40
             70. Morawski Wiktor VIII b 5,0
  • Galeria zdjęć

      brak danych